W jednym miejscu zebraliśmy wszystkie najczęściej zadawane pytania.

 

W jaki sposób otrzymać wycenę rolety?

Końcowa cena produktu uzależniona jest głównie od wielkości rolety tj. szerokości i wysokości. Dodatkowo na cenę wpływa rodzaj wybranej tkaniny. Aby uzyskać wycenę produktu najpierw wybierz rodzaj rolety, następnie uzupełnij formularz konfiguracji, wskaż rodzaj tkaniny oraz uzupełnij pola szerokość i wysokość.  Po uzupełnieniu wszystkich pól wycena pojawi się na dole konfiguratora.

 

Czy ceny na stronie są cenami końcowymi?

Wszystkie ceny podane na stronie zawierają podatek VAT czyli wyrażone są w wartości brutto.

 

Ile wynosi koszt przesyłki? Jeśli zamówię dwie rolety to muszę zapłacić dwa razy za przesyłkę?

Jeśli jedno zamówienie zawiera większą ilość rolet (np. 3-4 sztuki) za przesyłkę zapłacisz tylko jeden raz. Jedno zamówienie = jedna opłata za przesyłkę.

 

W jaki sposób mam zmierzyć okno?

Dla każdego typu rolety przygotowaliśmy szczegółowe instrukcje w jaki sposób pobrać wymiary oraz na co warto zwrócić uwagę podczas pomiarów.  Na każdej karcie produktu znajdziesz instrukcję pomiarową dostosowaną do wybranego typu rolety. Znajdziesz je także na podstronie: Jak mierzyć. Instrukcje możesz otworzyć bezpośrednio na stronie internetowej lub otworzyć je w formacie PDF. Jeśli nie możesz otworzyć pliku,  pobierz z Internetu bezpłatny program do odczytywania plików o nazwie Adobe Reader.

 

Czy produkty objęte są gwarancją?

Wszystkie produkty objęte są 2 letnią gwarancją. Szczegóły gwarancji dostępne są na stronie Regulamin zakupów.

 

Jeśli mam okno, które się nie otwiera, w jaki sposób mogę zamontować roletę?

W przypadku okien typu fix zalecamy zakup rolety z opcją montażu: przyklejana lub montowaną przy pomocy wkrętów.

 

W jaki sposób mogę czyścić roletę ?

Przede wszystkim rolety nie należy prać! Drobne zabrudzenia można usunąć przy pomocy wilgotnej ściereczki. W celu konserwacji najlepiej co jakiś czas odkurzyć roletę.

 

Która tkanina ochroni mnie przed słońcem?

W ofercie posiadamy dwa rodzaje materiałów: tkaniny przyciemniające oraz tkaniny zaciemniające. Tkanina przyciemniająca spełnia funkcję dekoracyjną pomieszczenia, przysłoni wpadające promienie słoneczne ale w pełni nie zaciemni pomieszczenia. Natomiast tkaniny zaciemniające zapewniają 100% ochronę przed światłem słonecznym. W ofercie posiadamy  tkaniny zaciemniające termo, które nie tylko chronią przed światłem ale również posiadają specjalną srebrną powierzchnię odbijającą ciepło. Tkaninę zaciemniającą zajedziesz w naszych  produktach:

Roleta w kasecie aluminiowej z tkaniną gładką
Wolnowisząca roleta z tkaniną gładką

Co to są prowadnice boczne i czy montaż ich jest inwazyjny?

Prowadnice boczne to specjalne listwy montowane do listew przyszybowych okna, które mają na celu przytrzymanie tkaniny rolety blisko szyby. Zapobiegają prześwitom bocznym w pozycji uchylnej okna. Montaż jest bezinwazyjny, prowadnice boczne przykleja się do listew przyszybowych przy pomocy taśmy dwustronnej dołączonej do prowadnicy.

 

Jeśli plik nie zawiera odpowiedzi na Twoje pytanie, napisz do nas na kontakt@rolety-silvera.pl lub zadzwoń +48 739 971 952.

 

    0